OFERTA

W czym możemy pomóc?

Strony internetowe responsywne

Strona internetowa jest dziś podstawowym narzędziem marketingowym, które nie tylko służy do informowania klientów o istnieniu Twojej firmy. To także świetne narzędzie, które wiele mówi o marce. Dzisiaj już nikt nie zaufa firmie, która sama nie potrafi zadbać o siebie, a jej strona www jest przestarzała, brzydka i niewygodna. To właśnie dlatego, tak ważna jest perfekcja i dopracowanie każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Nasza agencja oferuje Ci stworzenie unikalnej, nowoczesnej strony internetowej, która przyciąga uwagę oraz rewelacyjnie się prezentuje. Oferujemy profesjonalny i kreatywny projekt graficzny, który już na wstępie powali odwiedzających. Zadbamy też o perswazyjny tekst, który nie tylko przedstawi Twoją markę w dobrym świetle, ale także sprawi, że jeszcze więcej klientów skorzysta z Twojej oferty. A to dopiero początek. W konsekwencji stworzymy dla Ciebie responsywną stronę internetową, dostosowaną do urządzeń mobilnych, zoptymalizowaną pod wyszukiwarki internetowe, która jeszcze bardziej umocni Twoją pozycję na rynku.

Aplikacje mobilne

Podążaj razem z nami z duchem czasu i nie stój w miejscu! Czy wiesz, że aplikacje mobilne pozwolą Ci dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców oraz dzięki nim usprawnisz wiele procesów, nie tylko sprzedażowych? Aplikacje mobilne są wielofunkcyjnymi narzędziami, które mogą wprowadzić Twój biznes na kolejny, wyższy poziom. Dalej nie jesteś przekonany? A czy wiesz, że już niedługo posiadanie aplikacji mobilnej może przestać być jedynie modą, a stanie się niezbędnym narzędziem do pozyskiwania nowych klientów i utrzymywania pozytywnych relacji z odbiorcami? Dane mówią same za siebie. Już dziś aż 25% internautów korzysta tylko z urządzeń mobilnych do przeglądania internetu. Kierunek, w którym zmierza rozwój technologiczny jest jasny. Czy możesz sobie pozwolić na to, aby stać w miejscu? Wykwalifikowani programiści z naszego zespołu zaprojektują dla Ciebie wygodną i intuicyjną aplikację mobilną dla urządzeń z systemami Android, która będzie w pełni dostosowana do Twoich potrzeb.

Reklama Google Adwords

Reklamy Google AdWords to narzędzie, które pomoże Ci w zdobyciu nowych klientów, zwiększeniu sprzedaży oraz zachęceniu użytkowników do odwiedzania Twojej strony internetowej. Z AdWords będziesz mieć pewność, że reklama trafia dokładnie do osób, które naprawdę są zainteresowane tym co oferujesz. Dzięki specjalnym, spersonalizowanym reklamom Google, będziesz mógł pokazać swoją ofertę, dokładnie w momencie, w którym klienci szukają jej w sieci. Jedną z najważniejszych zalet Google AdWords jest to, że reklamy można dowolnie ustawić, na przykład na rynek lokalny lub globalny. Dzięki temu, sam wybierasz do kogo trafi reklama, niezależnie od tego, czy działasz na skalę międzynarodową, czy też prowadzisz niewielki, lokalny biznes. Nasza agencja, współpracująca z Google, przygotuje kampanię oraz dostosuje ją do potrzeb Twojej firmy oraz Twoich potencjalnych klientów. Czas na pokazanie się światu! Jesteś na to gotowy? Chętnie Ci w tym pomożemy.

Reklama na Facebooku

Facebook to największy i najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie, który zrzesza ponad miliard aktywnych użytkowników, spędzających na portalu dziesiątki godzin tygodniowo. Facebook dziś już nie jest tylko miejscem do publikowania zdjęć z wakacji, to także doskonałe narzędzie marketingowe, które służy do promowania firm, produktów i usług na całym świecie. Również i Ty możesz to wykorzystać. Wystarczy, że oddasz się w nasze ręce. Nasza agencja zaplanuje, stworzy, a następnie wprowadzi w życie kampanię reklamową na Facebook’u. Bądź na czasie i dzięki social mediom, dotrzyj do jeszcze większej grupy klientów.

Pozycjonowanie/SEO

Chcesz, aby Twoja strona internetowa znalazła się w ścisłym TOP 10 i wyświetlała się na pierwszej stronie w wyszukiwarkach internetowych? Skorzystaj z naszych usług! Nasi specjaliści do spraw SEO zadbają o to, aby Twoja marka była widoczna w sieci. Podejmiemy szereg skutecznych działań, które pozwolą nam jak najlepiej wypozycjonować Twoją stronę. Na początku starannie dobierzemy zestaw fraz kluczowych w oparciu o charakter Twojej branży oraz docelowych klientów. Zoptymalizujemy Twoją stronę pod kątem SEO, aby była jeszcze lepiej widoczna w wyszukiwarkach, a na końcu zbudujemy bazę linków, które doprowadzą odbiorców prosto do Ciebie! Działamy w branży od wielu lat i zdążyliśmy już poznać skomplikowane algorytmy Google. W czasie naszych działań, dostaniesz również szczegółowy raport, abyś mógł widzieć realne postępy i wszystkie korzyści.

Prowadzenie Fanpage Facebook

Facebook to nie tylko portal społecznościowy, to również potężne narzędzie marketingowe, o niemal nieskończonym potencjale. Pomożemy Ci to wykorzystać! Wybierając naszą ofertę i oddając w nasze ręce Twój fanpage, będziesz mieć pewność, że profesjonalnie się nim zajmiemy. Zadbamy o Twój wizerunek w internecie oraz kontakt z Twoimi fanami. Nasza agencja zapewnia regularność i dynamikę funkcjonowania Twojego profilu oraz jego kompleksową obsługę. Kreatywne i angażujące użytkowników prowadzenie stron oraz promocja na Facebook’u to nasza specjalność, którą zajmujemy się od dawna.