O NAS

Poznajmy się!

O nas

Działamy w branży reklamowej i internetowej od wielu, wielu lat. Tworzymy nowoczesne, responsywne strony internetowe, które doskonale spisują się na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo prowadzimy kampanie reklamowe Google AdWords i zajmujemy się reklamą na Facebooku oraz prowadzeniem fanpage’y.

Poznaj nasz zespół

Do Twojej dyspozycji oddajemy całą naszą wiedzę, zaangażowanie oraz zgrany zespół doświadczonych i kreatywnych osób. Przy każdym z naszych projektów dajemy z siebie pełne 100%. Wszystko po to, aby zapewnić najlepszą jakość naszych usług.
Mateusz Jakubowski

Mateusz Jakubowski

SEM i SEO

Piotr Smajek

Piotr Smajek

Web Developer, Social Media

Bartłomiej Rolek

Bartłomiej Rolek

Android Developer

Maja Szwajcowska

Maja Szwajcowska

Graphic Designer

Gabriela Jakubowska

Gabriela Jakubowska

Social Media

Polecenia

kilka słów od naszych klientów

Osoba Studio

Profesjonalne wykonanie strony i indywidualne podejście jednocześnie - lubię to!

Mary - QueCalor Festival
Osoba Studio

Profesjonaliści w swojej branży. Takiej firmy szukałem od dawna. Strona przygotowana bardzo szybko, a dzięki kampani AdWords zdobyliśmy wielu nowych klientów. Polecam!

Marcin - Kam Drew
Osoba Studio

Profesjonalna strona, szybka realizacja oraz kompetentne wsparcie techniczne to cechy współpracy z firmą. Bez obaw o dotrzymanie harmonogramu, czy pozostawione bez odpowiedzi maile. Dodatkowo kampania AdWords przyniosła niespodziewany efekt. Gorąco polecam.

Bartek - BAX MEBLE
Osoba Studio

Pragnę zarekomendować firmę Studio Name jako zaangażowanego we współpracę, rzetelnego i godnego zaufania partnera. Firma kompleksowo wykonała dla nas stronę internetową, która absolutnie spełniła nasze oczekiwania.

Marcin - REHA CENTRUM

Bądźmy w kontakcie

Napisz do nas wiadomość e-mail lub zadzwoń. Zostaw nam swoje namiary, a my na pewno skontaktujemy się z Tobą. Zacznijmy działać już dziś! Zrealizujemy dla Ciebie każdy projekt i umocnimy Twoją markę w internecie.

Kontakt